Kargo Ve Siparis

Seçtiginiz ürünlerin tamami anlasmali oldugumuz YURTİÇİ kargo firmasi tarafindan www.tangalapeynirleri.com.tr  'de belirtilen gönderim süresi içinde adresinize ulastirilir. Dağıtım olmayan bölgelerde şubeden ürünleri ALICI'nın teslim alması gerekebilir. Lütfen size gelen takip numarası ile birlikte bağlı olduğunuz şubeden teslimat bilgilerini isteyiniz.

Tasima ücretleri: 

Kargo ücreti SATICIYA aittir. Gönderim süresi: 


Bir siparis ancak ödemesi yapildiktan sonra onaylanir ve alinmis sayilir. Gönderim süresi, ödemenin hesabimiza geçtigi is gününden itibaren siparisin kargoya verilmesine kadar geçen süredir. 

Gönderimlerimiz her hafta pazartesi ve çarşamba  günleri yapılır. Teslimat süresi ürün kargoya verildikten sonra geçen sürediir ve en fazla 2 gün içerisinde ürünleriniz teslim edilir.

Artizan ve küçük ölçekli üretim yapan Tangala Hayvancılık ve Zİraat İşletmesi'nin sipariş yoğunluğuna göre belirtilen stokları tükenebilir ve bu durumda ALICI e-posta yolu ile bilgilendirilir ve onaylaması durumunda bir sonraki haftanın sevkiyatına katılabilir.

 

Ödeme:

www.tangalapeynirleri.com.tr ’de, internet ortaminda kredi karti bilgilerini kullanmak istemeyen alicilara nakit havale ile siparis imkanlari sunulmustur. Havale ile ödemede alici kendisine en uygun bankayi seçip havalesini yapabilir. Eger EFT yapilmissa hesaba geçme tarihi dikkate alinacaktir. Havale ve/veya EFT yaparken "Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile ayni olmasi ve siparis numarasinin yazilmasi gereklidir.

Ürünün tesliminden sonra Alici’ya ait kredi kartinin Alici’nin kusurundan kaynaklanmayan bir sekilde yetkisiz kisilerce haksiz veya hukuka aykiri olarak kullanilmasi nedeni ile ilgili banka veya finans kurulusun ürün bedelini Satici’ya ödememesi halinde, Alici’nin kendisine teslim edilmis ürünü 10 gün içinde Satici’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alici’ya aittir.

Alici kredi karti ile ödeme yapmayi tercih etmis ise ALICI, ilgili faiz oranlarini ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasindan ayrica teyit edecegini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri geregince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasindaki "Kredi Karti Sözlesmesi” kapsaminda uygulanacagini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Siparisin gönderimi gecikirse ne olur? 

Herhangi bir nedenle bir siparis, önceden belirtilen süre içinde gönderilemiyorsa durum müsterinin www.tangalapeynirleri.com.tr üyelik mail adresine email ile bildirilir. Müsteri belirtilen ek gün kadar beklemeyi, veya siparisi iptal etmeyi tercih edebilir. Siparisini iptal eden müsteriye ödemis oldugu siparis tutari is günü geçirilmeden iade edilir (kredi kartli ödemeyse kredi kartina, havale/EFT ödemesiyse banka hesabina, bonus ödemesiyse bonus hesabina). 

Siparisi yapan adreste bulunamazsa ne olur? 

Kargo firmasi, teslimati yapmak üzere geldigi gün adreste paketi teslim almaya yetkili kimseyi bulamazsa, kapiya paketin bölge sorumlusu subeden alinmasi için bir not birakir. 5 gün içinde subeden alinmayan paketler  Tangala Hayvancılık ve Ziraat İşletmesi'ne geri gönderilir. Kargo firmasinin, çalisma sistemi geregi, ek ödeme yapilsa dahi, paketi ikinci kez adrese getirme servisi yoktur. 

Kargo sorunlari için nereye basvurabilirim ? 

Kargo ile ilgili sorunlarinizi (gecikme, hasar, eksik vs.), mutlaka SiparisNo belirterek siparis@tangalapeynirleri.com.tr  adresine bildiriniz. 

Kargo firmalarinin adrese teslimat yapmadigi istisna bölgeler: Belde, Bucak, Köy ve Mevkiler 
Askeri kurumlar (Orduevleri, Komutanliklar vb.)  
Ögrenci Yurtlari 
Ögrenciye gönderilen paketleri almayan bazi üniversiteler 

Adrese teslim edilemeyen paketler müsteriye en yakin kargo subesinde bekletilir ve teslim alinmalari için kargo subesinden müsteriye telefon edilir. 

Kargo ve Tasima Bilgileri 

Seçtiginiz ürünlerin tamami anlasmali oldugumuz Yurtiçi Kargo tarafindan www.tanagalapeynirleri.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir. Satin aldiginiz ürünler email ile tarafiniza bildirilecektir. Seçtiginiz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmamasi durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktir.